Apartamenty Senioralne Wisła-Jawornik – Twoje zabezpieczenie na Jesień Życia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą inwestowania w Luksusowe Apartamenty Senioralne w Wiśle-Jawornik

foto: przykładowych wizualizacji Apartamentów Senioralnych w Wiśle-Jawornik

Integra Group – generalny inwestor i wykonawca, towarzystwo inwestycyjne, w gronie starannie dobranych udziałowców oraz ich przyjaciół. Inwestor jest jednocześnie współwłaścicielem oraz akcjonariuszem ze wszystkimi prawami spółki osobowej, bez brania udziału w zobowiązaniach za spółkę.

Wychodząc naprzeciw potrzebom związanym z zachodzącymi zmianami demograficznymi w społeczeństwie, Integra Group jako jeden z wiodących strategicznych kierunków rozwoju obrała nowy wymiar zabezpieczeń senioralnych (www.zabezpieczenia-senioralne.pl)

 

Apartamenty Senioralne Wisła-Jawornik

Oferowane przez Integra Group Apartamenty Senioralne  znajdują się w samym sercu Beskidu Śląskiego, wzdłuż potoku Jawornik, dającego początek królowej polskich rzek – Wiśle. Dolina Wisła-Jawornik kończy się na zboczach góry Soszów, będącej jednym z kluczowych ośrodków narciarskich.

Nasze Apartamenty Senioralne Wisła-Jawornik wyróżniają się urokliwym położeniem na zboczu górskim oraz niewielką odległością do stacji narciarskich. Dodatkowym atutem jest bliskość nowoczesnej infrastruktury turystycznej, jak: baseny, SPA, czy restauracje.

Czar wiślańskich lasów, niespotkana nigdzie indziej przyroda i magia gór sprawia, że każdy kto choć raz odwiedza dolinę Jawornik , chce tutaj zamieszkać na stałe.

Czyste powietrze i kontakt z naturą są bardzo istotnym czynnikiem podnoszącym wydolność organizmu, co w efekcie przekłada się na wzrost kondycji ruchowej i samopoczucia psychicznego mieszkających tu osób.

Oferta Inwestycji w Apartamenty Senioralne jest kreowana indywidualnie ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb naszych Inwestorów i Mieszkańców

foto: przykładowa wizualizacja Apartamentów Senioralnych Wisła-Jawornik

 

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z oferty zapraszamy do kontaktu.

Proponujemy również spotkanie w dogodnej dla Państwa lokalizacji.
Mirosław Pasieka – Lider Projektu,
tel. +48 601 585 800, e-mail: m.pasieka@integraproperty.pl
/inwestycje w Apartamenty Senioralne/

Anna Myszor –Dyrektor Generalny Integra Group (Integra Exclusive),
tel. +48 607 683 721, e-mail: kontakt@integraproperty.pl
/informacje o ofercie zabezpieczenia senioralnego/