CAŁKOWITY ZAKAZ ODWIEDZIN W CENTRUM OPIEKI TRIVITA

Wzrost liczby przypadków infekcji koronawirusem w województwie śląskim oraz rosnące poczucie zagrożenia spowodowane lawinowym przyrostem liczby zachorowań w ostatnich tygodniach sprawia, że musimy jeszcze bardziej odpowiedzialnie podchodzić do zagrożenia. Dlatego w trosce o zdrowie przebywających w Centrum Opieki TriVita Mieszkańców z dniem dzisiejszym, tj. 4 sierpnia 2020 r. ponownie wprowadza się na terenie placówki całkowity zakaz odwiedzin.

Przypominamy, że celem umożliwienia Państwu kontaktu z Mieszkańcami uruchomiliśmy dodatkowy numer telefonu, pod którym dyżurować będą wyznaczeni pracownicy w godzinach od 7:00 do 18:00.
Pod numerem telefonu 504 544 772 będziecie mogli Państwo porozmawiać z powierzonymi nam pod opiekę osobami, a także dowiedzieć się o ogólny stan zdrowia Państwa najbliższych.

Zapewniamy, że na chwilę obecną w Centrum TriVita nie ma osoby z podejrzeniem zarażenia koronawirusem. Mieszkańcy czują się dobrze i zostali poinformowani o konieczności wprowadzenia ponownego zakazu odwiedzin. Musimy jednak działać profilaktycznie, aby ustrzec naszych podopiecznych przed konsekwencjami II fali zarażenia.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość.

dom seniora

“Ruch jest życiem, życie jest ruchem.”

A. Senger

© 2016 - 2021
Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita
Porąbka k. Bielska-Białej

Kontakt +48 502 280 996