W naszej poradni chirurgii naczyniowej zostaniesz dobrze zdiagnozowany!

W ramach poradni wykonujemy:

 • diagnostykę i leczenie;
 • wykonanie badania DOPPLER – jest to bezbolesne badanie przepływu krwi w żyłach i tętnicach kończyn górnych, dolnych lub szyjnych. Służy do jak najwcześniejszego wykrywania nawet drobnych schorzeń żył i tętnic, które w konsekwencji mogą prowadzić do udaru mózgu, zawału serca czy zatorowości płucnej.

Aby umówić wizytę warto skorzystać z formularza znajdującego się obok.

Termin wizyty zostanie potwierdzony telefonicznie w ciągu jednego dnia.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą rehabilitacyjną oraz pobytami wytchnieniowymi, które bardzo korzystnie wpływają na kondycję fizyczną podopiecznych. Dodatkowym atutem jest lokalizacja naszego ośrodka. Porąbka to piękny rejon górski, niedaleko którego znajduje się miasto Bielsko-Biała.

lek. med. Arkadiusz Konior

Specjalista z chirurgii naczyniowej z doświadczeniem klinicznym

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Specjalizuje się w chirurgii przepuklin, pęcherzyka żółciowego, chirurgii naczyń – leczenie niewydolności żylnej kończyn dolnych, miażdżycy tętnic kończyn dolnych. W razie potrzeby wykonuje badanie USG doppler – przepływów naczyniowych na wizycie. Szczególnie interesuje się leczeniem ran przewlekłych np. leczenie owrzodzeń żylnych kończyn dolnych, zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej np. wytwarzaniem przetok tętniczo-żylnych do dializoterapii. Na co dzień Pan doktor pracuje m.in. w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku Białej.

  Godziny przyjęć:

Środa 11:00 – 15:30
Rejestracja codziennie w godzinach
od 08:00 do 16:00
Zadzwoń do nas!
+48 33 432 25 50 lub
+48 502 280 996

lub elektronicznie:

 • Umów wizytę

  Imie i Nazwisko (wymagane)

  Telefon kontaktowy (wymagany)

  Adres e-mail (wymagany)

  Temat

  Wiadomość

  Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się i akceptuję Regulamin Serwisu TriVita.pl dla Użytkowników.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TriVita.pl z siedzibą w Porąbce w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ust- 2 ustawy z dn. 18.07.2012 o świadczeniu usług drogą elektroniczna, przesyłanych przez TriVita.pl.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysyłanej przez TriVita.pl w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów biznesowych.


Poradnie specjalistyczne

Najnowsze wiadomości