Z nami poznasz swoją diagnozę! Przyjdź do naszej poradni chorób płuc!

Poradnia chorób płuc w Centrum Medycznym TriVita

W poradni chorób płuc:

 • diagnostyka i leczenie chorób płuc

W centrum medycznym TriVita zapewniamy bardzo dobre warunki leczenia. Gabinety lekarskie przystosowane są do obsługi pacjenta na najwyższym poziomie. Posiadamy nowatorski sprzęt diagnostyczny oraz wykwalifikowaną kadrę, której zależy na dobrym samopoczuciu swoich podopiecznych. Wyznajemy zasadę „z Miłości do Życia”, która obecna jest we wszystkich naszych działaniach.

Zachęcamy do umawiania spotkań poprzez formularz kontaktowy znajdujący się z boku strony.

Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w ciągu jednego dnia roboczego w celu potwierdzenia terminu wizyty w poradni ginekologicznej.

W miejscowości Porąbka w województwie śląskim, gdzie znajduje się centrum medyczne TriVita świadczymy również kompleksowe usługi rehabilitacyjne oraz pobyty wytchnieniowe.

Lek. med Ryszard Chalecki

Specjalista chorób płuc i chorób wewnętrznych.

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Pan doktor jest specjalistą z długoletnim doświadczeniem klinicznym. Na co dzień doktor Chalecki jest kierownikiem oddziału pulmonologicznego z pododdziałem chemioterapii w Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej.

 

  Godziny przyjęć:

Środa 15:15 – 20:00
Rejestracja codziennie w godzinach od 08:00 do 16:00

Zadzwoń do nas!
+48 33 432 25 50
lub
+48 502 280 996

lub elektronicznie:

 • Umów wizytę

  Imie i Nazwisko (wymagane)

  Telefon kontaktowy (wymagany)

  Adres e-mail (wymagany)

  Temat

  Wiadomość

  Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się i akceptuję Regulamin Serwisu TriVita.pl dla Użytkowników.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TriVita.pl z siedzibą w Porąbce w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ust- 2 ustawy z dn. 18.07.2012 o świadczeniu usług drogą elektroniczna, przesyłanych przez TriVita.pl.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysyłanej przez TriVita.pl w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów biznesowych.


Poradnie specjalistyczne

Najnowsze wiadomości