Chcesz poznać swoją diagnozę? Zapraszamy do naszej poradni internistycznej!

W naszej poradni zajmujemy się m.in.:

 • EKG
 • diagnostyka i leczenie chorób wewnętrznych
 • profilaktyka schorzeń internistycznych
 • kierowanie na dalsze leczenie specjalistyczne

Centrum medyczne TriVita zapewnia wygodne warunki leczenia. Gabinety lekarskie przystosowane są do tego, aby zapewnić pacjentom pomoc medyczną na wysokim poziomie. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt medyczny oraz wykwalifikowaną kadrę, która indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Wyznajemy zasadę „z Miłości do Życia”, która przoduje we wszystkich naszych działaniach.

 

W celu umówienia spotkania ze specjalistą warto skorzystać z formularza, który znajduje się obok.

Po ustaleniu odpowiedniego dla Państwa terminu, nasz personel skontaktuje się telefonicznie w przeciągu maksymalnie jednego dnia, aby potwierdzić wizytę.

 

Polecamy również zapoznanie się z ofertą rehabilitacyjną. Rehabilitacja w centrum medycznym TriVita, zlokalizowanym w miejscowości Porąbka odbywa się pod okiem wykwalifikowanej kadry i jest w pełni dostosowana do pacjenta oraz jego bliskich. Rehabilitacja ma na celu pomóc w przywróceniu wszystkich funkcji, które zostały utracone w wyniku choroby lub wypadku.

lek. med. Anna Barecka-Gach

Internista i nefrolog

W 2000 roku uzyskała specjalizację pierwszego stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, a w 2005 roku specjalizację drugiego stopnia w tej dziedzinie. Od 2009 roku posiada również specjalizacji w zakresie nefrologii, uzyskaną w CMKP w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując między innymi w poradni nefrologicznej, stacji dializ oraz prywatnym gabinecie specjalistycznym w Żywcu.

Diagnozuje choroby nerek, w tym kamicę nerkową, nadciśnieniową chorobę nerek, kłębuszkowe zapalenie nerek oraz przewlekłą chorobę nerek. Konsultuje pacjentów z infekcjami układu moczowo-płciowego, krwiomoczem i białkomoczem

  Godziny przyjęć:

Poniedziałek 16:30 – 20:00
Środa 16:30 – 20:00
Piątek 16:30 – 20:00
Rejestracja codziennie w godzinach od 08:00 do 16:00
Zadzwoń do nas!
+48 33 432 25 50
lub
+48 502 280 996

lub elektronicznie:

 • Umów wizytę

  Imie i Nazwisko (wymagane)

  Telefon kontaktowy (wymagany)

  Adres e-mail (wymagany)

  Temat

  Wiadomość

  Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się i akceptuję Regulamin Serwisu TriVita.pl dla Użytkowników.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TriVita.pl z siedzibą w Porąbce w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ust- 2 ustawy z dn. 18.07.2012 o świadczeniu usług drogą elektroniczna, przesyłanych przez TriVita.pl.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysyłanej przez TriVita.pl w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów biznesowych.


Poradnie specjalistyczne

Najnowsze wiadomości