U nas zostaniesz dobrze zdiagnozowany!

Nasz poradnia laryngologiczna specjalizuje się w leczeniu chorób nosa i zatok przynosowych, chorób gardła, krtani, ale także schorzeń ucha zewnętrznego, środkowego i wewnętrznego. Oferujemy pełną diagnostykę oraz terapię zaburzeń nerwu twarzowego. Zajmujemy się także leczeniem zawrotów głowy.

Poradnia laryngologiczna oferuje następne badania:

 • badanie przewodu słuchowego,
 • badanie błony bębenkowej,
 • badanie jamy nosowe i ustnej,
 • badanie węzłów chłonnych szyi,
 • badanie krtani,
 • badanie części nosowej gardła.

Centrum medyczne TriVita oferuje szeroki wachlarz usług świadczonych na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie gabinety są bardzo dobrze przystosowane do obsługi pacjentów. Dzięki nowatorskiemu sprzętowi medycznemu możemy podejść indywidualnie do każdego pacjenta. Wyznajemy regułę „z Miłości do Życia”, która jest obecna w wielu naszych działaniach.

Celem umówienia wizyty prosimy o skorzystanie z formularza znajdującego się obok.

Nasz pracownik oddzwoni do Państwa w przeciągu maksymalnie 24 godzin, aby potwierdzić termin spotkania z lekarzem.

Centrum medyczne TriVita, znajdujące się w malowniczo położonej miejscowości Porąbka świadczy również usługi z zakresu rehabilitacji. W ofercie znajdują się również pobyty wytchnieniowe, które mają bardzo dobry wpływ na kondycję fizyczną pacjenta.

lek. med. Anna Skórka-Janik

Specjalista otorynolaryngolog

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Specjalista z zakresu otorynolaryngologii. Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza otrzymała w 1997 roku. Kolejno w latach 2000 i 2006 ukończyła pierwszy i drugi stopień szkolenia specjalizacyjnego z otolaryngologii. Posiada ogromną wiedzę specjalistyczną, którą stale poszerza w ramach krajowych i międzynarodowych szkoleń, warsztatów oraz zjazdów naukowych. Pani doktor przeprowadza leczenie chorób nosa, zatok przynosowych, gardła, krtani i ucha. Leczy również zaburzenia nerwu twarzowego oraz zawroty głowy. Na miejscu wykonuje kompleksową diagnostykę. W szpitalu wykonuje również zabiegi operacyjne. Od samego początku Pani doktor jest zatrudniona na oddziale laryngologii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku Białej, a od 2006r pełni funkcję z-cy ordynatora oddziału.


  Godziny przyjęć:

środa, raz w miesiącu 16:00 – 20:00
Rejestracja codziennie w godzinach od 08:00 do 16:00
Zadzwoń do nas!
+48 33 432 25 50
lub
+48 502 280 996

lub elektronicznie:

 • Umów wizytę

  Imie i Nazwisko (wymagane)

  Telefon kontaktowy (wymagany)

  Adres e-mail (wymagany)

  Temat

  Wiadomość

  Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się i akceptuję Regulamin Serwisu TriVita.pl dla Użytkowników.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TriVita.pl z siedzibą w Porąbce w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ust- 2 ustawy z dn. 18.07.2012 o świadczeniu usług drogą elektroniczna, przesyłanych przez TriVita.pl.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysyłanej przez TriVita.pl w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów biznesowych.


Poradnie specjalistyczne

Najnowsze wiadomości