Z nami poznasz swoją diagnozę! 

 

Poradnia logopedyczna zajmuje się kompleksową terapią pozwalająca dokonywać korekcji dysfunkcji oralnych.

Diagnozujemy zaburzenia mowy (m.in. jąkanie, dyzartria), wady wymowy (seplenienie, dyslalia) i oceniamy poziom rozwoju mowy dziecka oraz sprawność ruchową jego narządów artykulacyjnych. Poradnia logopedyczna zajmuje się rehabilitacją zaburzeń głosu, rozwoju umiejętności szkolnych i rozwoju funkcji motorycznych. Nasi specjaliści zajmują się zarówno kształtowaniem i doskonaleniem prawidłowej mowy, ale także usuwaniem nieprawidłowości głosu i defektów wymowy.

Poradnia przyjmuję zarówno osoby dorosłe jak i dzieci.

Centrum medyczne TriVita położone w malowniczej miejscowości Porąbka niedaleko Bielska-Białej oferuje szeroki wachlarz usług świadczonych na wysokim poziomie. Gabinety są przystosowane do kompleksowej obsługi pacjentów w komfortowych dla nich warunkach. Posiadamy najnowszy sprzęt, co pozwala nam na możliwość indywidualnego podejścia do każdej osoby. Nasza zasadza „z Miłości do Życia” towarzyszy nam we wszystkich działaniach.

 

Aby umówić wizytę w centrum TriVita zachęcamy do skorzystania z formularza znajdującego się obok.

Oddzwonimy do Państwa w ciągu jednego dnia roboczego celem potwierdzenia terminu wizyty.

 

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą rehabilitacyjną oraz pobytami wytchnieniowymi, które mają dobroczynny wpływ na samopoczucie psychofizyczne.

Mgr Anna Jasionek

Specjalista z dziedziny neurologopedii i rehabilitacji. Ukończyła kierunek fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego . W swojej pracy wykorzystuje m.in. metody Makaton, Halliwick, Integracji Sensorycznej. Jest również specjalistą komunikacji alternatywnej, odbyła kurs Diagnozy AAC – oceny efektywności porozumiewania się dzieci niemówiących (dr Grycman).  Oprócz tego brała udział w licznych szkoleniach m.in.:

 • Alternatywne sposoby porozumiewania się osób niepełnosprawnych.
 • Komunikacja pomiędzy osobami autsycznymi, a neurotypowymi.
 • Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka (autyzm).
 • Zabawa inspirująca rozwój.
 • Standard opieki nad pacjentami z chorobą Huntingtona.

Mgr Joanna Drabińska

Specjalista z dziedziny neurologopedii.

Ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna o specjalności oligofrenopedagogika oraz studia podyplomowe z logopedii i neurologopedii. Posiada kwalifikacje do prowadzenia terapii pedagogicznej. Ma bogate doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. W ostatnim czasie dużą część swojej pracy poświęca osobom dorosłym po przebytych udarach oraz cierpiącym na chorobę Parkinsona i Huntingtona. Brała udział w licznych konferencjach, warsztatach i szkoleniach, m.in.:

„Standard opieki nad pacjentami z chorobą Huntingtona”, „Diagnoza neurologopedyczna i wspomaganie terapeutyczne”, „Diagnoza i terapia neurologopedyczna osób dorosłych w teorii i praktyce”, „Techniki Metody Krakowskiej w pracy z dorosłymi osobami z afazją”, „Wieloaspektowy charakter oddziaływań logopedycznych w zaburzeniach mowy”, „Diagnoza i terapia dysfagii”, „Programowanie terapii osób dorosłych z zaburzeniami mowy i języka”, „Mowa a fizjoterapia – techniki stymulacji zaburzeń w obszarze ustno-twarzowym”, „Terapia dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej”, „Niedokształcenie mowy o typie afazji. Diagnoza i terapia”.

Mgr Aleksandra Wojdylak

Specjalista neurologopoeda.

  Godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:00 – 11:00
15:00 – 18:00
Wtorek 15:30 – 18:30
Środa 08:00 – 11:00
14:30 – 16:30
Czwartek 15:00 – 18:00
Rejestracja codziennie w godzinach od 08:00 do 16:00
Zadzwoń do nas!
+48 (33) 432 25 50 lub
+48 502 280 996

lub elektronicznie:

 • Umów wizytę

  Imie i Nazwisko (wymagane)

  Telefon kontaktowy (wymagany)

  Adres e-mail (wymagany)

  Temat

  Wiadomość

  Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się i akceptuję Regulamin Serwisu TriVita.pl dla Użytkowników.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TriVita.pl z siedzibą w Porąbce w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ust- 2 ustawy z dn. 18.07.2012 o świadczeniu usług drogą elektroniczna, przesyłanych przez TriVita.pl.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysyłanej przez TriVita.pl w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów biznesowych.

  [recaptcha]


Poradnie specjalistyczne

Najnowsze wiadomości