W naszej poradni ortopedycznej zostaniesz dobrze zdiagnozowany!

Poradnia ortopedyczna zajmuje się profilaktyką, diagnostyką, leczeniem chorób i urazów narządu ruchu. Zajmujemy się całościowym badaniem układu  szkieletowego i więzadłowo-stawowego, leczymy poważne uszkodzenia mięśni, nerwów i naczyń ograniczających pełną sprawność narządów. Specjalizujemy się w leczeniu obrażeń stawu kolanowego, skokowego i ramiennego oraz schorzeń kręgosłupa powstałych na skutek wad, chorób i urazów. Kwalifikujemy i przygotowujemy pacjentów do operacji. Nasz specjalista zapewnia dobrą opiekę i trafną diagnozę.

 

Centrum medyczne TriVita stawia na najwyższej jakości warunki leczenia. Nasza poradnia ortopedyczna jest przystosowana do kompleksowej obsługi pacjentów. Dysponujemy nowatorskim sprzętem diagnostycznym, a nasza wykwalifikowana kadra dba o najlepsze samopoczucie pacjentów. Zasada „z Miłości do życia” jest obecna we wszystkich naszych działaniach.

 

Aby umówić wizytę warto skorzystać z formularza znajdującego się obok.

Termin wizyty zostanie potwierdzony telefonicznie w ciągu jednego dnia.

 

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą rehabilitacyjną oraz pobytami wytchnieniowymi, które bardzo korzystnie wpływają na kondycję fizyczną podopiecznych. Dodatkowym atutem jest lokalizacja naszego ośrodka. Porąbka to piękny rejon górski, niedaleko którego znajduje się miasto Bielsko-Biała.

lek. med. Krzysztof Dobija

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Posiada dyplom Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, uprawnienia lekarskie nabył w 1997r. Od 1998r. pracuje na Oddziale Ortopedycznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku Białej, a od 2002r.  w Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

  Godziny przyjęć:

Wtorek 17:00 – 20:00
Rejestracja codziennie w godzinach
od 08:00 do 16:00
Zadzwoń do nas!
+48 (33) 432 25 50 lub
+48 502 280 996

lub elektronicznie:

 • Umów wizytę

  Imie i Nazwisko (wymagane)

  Telefon kontaktowy (wymagany)

  Adres e-mail (wymagany)

  Temat

  Wiadomość

  Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się i akceptuję Regulamin Serwisu TriVita.pl dla Użytkowników.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TriVita.pl z siedzibą w Porąbce w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ust- 2 ustawy z dn. 18.07.2012 o świadczeniu usług drogą elektroniczna, przesyłanych przez TriVita.pl.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysyłanej przez TriVita.pl w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów biznesowych.


Poradnie specjalistyczne

Najnowsze wiadomości