Z nami poznasz swoją diagnozę! Przyjdź do naszej poradni urologicznej!

Poradnia urologiczna zajmuje się leczeniem dolegliwości układu moczowego . Prowadzimy konsultacje związane z takimi organami jak nerki, nadnercza, moczowody, pęcherz moczowy czy cewka moczowa. Zajmujemy się także schorzeniami męskich narządowych rozrodczych. Przewlekłe oznaki bólowe, urazy oraz długotrwałe choroby są podstawą do zgłoszenia się do lekarza. Nasz specjalista stawia dobre diagnozy oraz w razie konieczności zakwalifikowuje do leczenia nieinwazyjnego lub operacyjnego.

Poradnia urologiczna zajmuje się rozwiązywaniem takich problemów jak:

 • kamica dróg moczowych,
 • schorzenia prostaty,
 • zaburzenia erekcji,
 • męska niepłodność,
 • nietrzymanie i trudności w oddawaniu moczu,
 • przewlekłe infekcje dróg moczowych
 • choroby czynności hormonalnej i rozrodczej jąder.

Centrum medyczne TriVita zapewnia komfortowe warunki leczenia. Nasi pacjenci są obsługiwani na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas najnowszy sprzęt diagnostyczny oraz kompetentny personel. Dużą wagę przywiązujemy do tego, aby nasi pacjenci czuli się komfortowo. Zasada „z Miłości do Życia” towarzyszy nam w każdym działaniu.

Żeby umówić wizytę w centrum medycznym TriVita wystarczy skorzystać z formularza znajdującego się obok.

Termin wizyty u specjalisty zostanie potwierdzony telefonicznie w przeciągu jednego dnia roboczego.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi poradniami. Posiadamy także ofertę rehabilitacyjną: rehabilitacja ortopedyczna, rehabilitacja neurologiczna, rehabilitacja przeciwobrzękowa.

lek. med. Paweł Pawlaczek

Specjalista urolog

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Studia medyczne ukończył w 2003 roku i od tej pory sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje. W 2011 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu urologii. Przez 15 lat zawodowo był związany z Oddziałem Urologii w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej, obecnie pracuje w Oddziale Urologii Szpitala Śląskiego w Cieszynie.
Regularnie uczestniczy w szkoleniach oraz konferencjach doskonalących umiejętności i poszerzających wiedzę.
Pan doktor zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń dróg moczowych u osób dorosłych : kamicy nerkowej, moczowodowej i pęcherza moczowego. Leczeniem schorzeń nowotworowych układu moczowo-płciowego ( nerek, pęcherza , prostaty oraz męskich narządów płciowych). Terapią zaburzeń oddawania moczu w przebiegu stanów zapalnych dróg moczowych, nietrzymania moczu wysiłkowego , nadreaktywności pęcherza moczowego oraz zaburzeń oddawania moczu w przebiegu schorzeń prostaty oraz diagnostyką leczeniem schorzeń męskich narządów płciowych – stulejka, wodniaki jąder, żylaki powrózka nasiennego a także wstępną diagnostyką niepłodności u mężczyzn.
Wykonuje drobne zabiegi urologiczne m.in: plastyka krótkiego wędzidełka, zabieg usunięcia stulejki.

  Godziny przyjęć:

Środa 14:30 – 20:00
Piątek od 9:00 zabiegi planowane

 

Rejestracja codziennie w godzinach od 08:00 do 16:00
Zadzwoń do nas!
+48 33 432 25 50
lub
+48 502 280 996

lub elektronicznie:

 • Umów wizytę

  Imie i Nazwisko (wymagane)

  Telefon kontaktowy (wymagany)

  Adres e-mail (wymagany)

  Temat

  Wiadomość

  Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się i akceptuję Regulamin Serwisu TriVita.pl dla Użytkowników.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TriVita.pl z siedzibą w Porąbce w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ust- 2 ustawy z dn. 18.07.2012 o świadczeniu usług drogą elektroniczna, przesyłanych przez TriVita.pl.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysyłanej przez TriVita.pl w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów biznesowych.


Poradnie specjalistyczne

Najnowsze wiadomości