• Centrum Rehabilitacji i Opieki TriVita – Kierunek zdrowie odc. 1

  Rehabilitacja poudarowa jest jednym z najważniejszych elementów aktywizacji pacjenta i poprawy jego stanu zdrowia po przebytym udarze. Jak profesjonalnie i skutecznie pomaga się osobom po ciężkich udarach – pokazały kamery TV Silesia realizujące program „Kierunek Zdrowie” w Centrum Nowoczesnej Opieki i Rehabilitacji TriVita w Porąbce.

 • Centrum Rehabilitacji i Opieki TriVita – Kierunek zdrowie odc. 2

  Rehabilitacja poudarowa jest jednym z najważniejszych elementów aktywizacji pacjenta i poprawy jego stanu zdrowia po przebytym udarze. Jak profesjonalnie i skutecznie pomaga się osobom po ciężkich udarach – pokazały kamery TV Silesia realizujące program „Kierunek Zdrowie” w Centrum Nowoczesnej Opieki i Rehabilitacji TriVita w Porąbce.

 • Centrum TriVita w Kwadrans Seniora

  Gorąco zachęcamy do obejrzenia felietonu „Kwadrans seniora” realizowanego przez TVP Kraków, w którym pani redaktor Monika Meleń pokazuje miejsca, gdzie starość może być złota. Jednym z gości odcinka nagranego w Centrum Opieki TriVita w Porąbce była Pani Dyrektor Dorota Łabuda, która opowiedziała o opiece, rehabilitacji, leczeniu a także o aktywnym spędzaniu wolnego czasu przez Mieszkańców…

 • Centrum Rehabilitacji i Opieki TriVita w Cafe Silesia odc. 1

  Przedstawiamy Państwu pierwszy z czterech odcinków programu Telewizji TVS – Cafe Silesia realizowanych w Centrum Rehabilitacji i Opieki TriVita w Porąbce. Pierwsze odcinki poświęcone były Pacjentom po wypadkach z dysfunkcjami centralnego i obwodowego układu nerwowego wymagającym kompleksowej rehabilitacji naszego Centrum.

 • Centrum Rehabilitacji i Opieki TriVita w Cafe Silesia odc. 2

  Przedstawiamy Państwu drugi z czterech odcinków programu Telewizji TVS – Cafe Silesia realizowanych w Centrum Rehabilitacji i Opieki TriVita w Porąbce. Pierwsze odcinki poświęcone były Pacjentom po wypadkach z dysfunkcjami centralnego i obwodowego układu nerwowego wymagającym kompleksowej rehabilitacji naszego Centrum.

 • Centrum Rehabilitacji i Opieki TriVita w Cafe Silesia odc. 3

  Z trzeciego odcinka cyklu Cafe Silesia nakręconego w Centrum TriVita możecie Państwo dowiedzieć się jak funkcjonuje nasza placówka. Pani Dyrektor wyczerpująco przedstawiła w nim strukturę Centrum, wskazała usługi, z których możecie Państwo skorzystać, a także opowiedziała o standardach nas obowiązujących.

 • Centrum Rehabilitacji i Opieki TriVita w Cafe Silesia odc. 4

  W ostatnim odcinku programu Telewizji TVS – Cafe Silesia z naszym udziałem poznacie Państwo typowy dzień z życia Mieszkańca Centrum TriVita. Czas naszych Podopiecznych wypełniony jest szeregiem atrakcji dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.W ostatnim odcinku programu Telewizji TVS – Cafe Silesia z naszym udziałem poznacie Państwo typowy dzień z życia Mieszkańca Centrum TriVita. Czas naszych…

 • Choroba Parkinsona – szkolenie w Centrum TriVita

  Szkolenie w dziedzinie opieki i rehabilitacji osób chorych na chorobę Parkinsona

 • Film promocyjny Centrum TriVita

  Film promocyjny Centrum TriVita (Wersja polska)

 • Trivita Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki – 1:43 min

  Krótki film prezentujący Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita

 • Uroczystość Otwarcia TriVita – 18:38 min

  Relacja z otwarcia Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki w Porąbce ( 18:38 min )

  „Ośrodek bez barier dla pełnosprawnych i bardzo komfortowy dla wszystkich innych” – Mirosław Pasieka

 • Uroczyste Otwarcie Centrum TriVita – 5:07 min

  Skrót z otwarcia Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita