• Rehabilitacja po wypadkach komunikacyjnych – Centrum TriVita w „Kierunek Zdrowie”

  Każdego roku tysiące osób ulegają różnego rodzaju urazom w wyniku wypadków komunikacyjnych. O tym jak wraca się życia sprzed wypadku, czy jest to możliwe i jak wygląda nowoczesna rehabilitacja urazów powypadkowych – o tym w najnowszym wydaniu programu TVS „Kierunek Zdrowie” nagranym wspólnie z udziałem specjalistów i podopiecznych Centrum TriVita.

 • TriVita gościem programu „Lato z TVS”

  Centrum TriVita wzięło udział w porannym programie Telewizji Katowice „Lato z TVS”. Jednym z głównych tematów rozmowy był senior na wakacjach. Jeszcze jakiś czas temu, znalezienie dedykowanej propozycji wypoczynku dla seniora mogło sprawić sporą trudność. Dziś rozumiemy, że również osoby starsze potrzebują wytchnienia. Dobre wzorce w opiece nad seniorem połączonej z rehabilitacją i terapią zajęciową…

 • Centrum TriVita – Spotkanie integracyjne osób z chorobą Huntingtona

  W czerwcu 2019 roku, w Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita w Porąbce odbyło się spotkanie z udziałem osób cierpiących na chorobę Huntingtona. Wzięli w nim udział także inni podopieczni, goście, współpracownicy i członkowie personelu ośrodka. Od 2016 roku Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita w Porąbce jest certyfikowanym ośrodkiem opiekuńczo-rehabilitacyjnym dla osób z chorobą…

 • Centrum Rehabilitacji i Opieki TriVita – Kierunek zdrowie odc. 1

  Rehabilitacja poudarowa jest jednym z najważniejszych elementów aktywizacji pacjenta i poprawy jego stanu zdrowia po przebytym udarze. Jak profesjonalnie i skutecznie pomaga się osobom po ciężkich udarach – pokazały kamery TV Silesia realizujące program „Kierunek Zdrowie” w Centrum Nowoczesnej Opieki i Rehabilitacji TriVita w Porąbce.

 • Centrum Rehabilitacji i Opieki TriVita – Kierunek zdrowie odc. 2

  Rehabilitacja poudarowa jest jednym z najważniejszych elementów aktywizacji pacjenta i poprawy jego stanu zdrowia po przebytym udarze. Jak profesjonalnie i skutecznie pomaga się osobom po ciężkich udarach – pokazały kamery TV Silesia realizujące program „Kierunek Zdrowie” w Centrum Nowoczesnej Opieki i Rehabilitacji TriVita w Porąbce.

 • Centrum TriVita w Kwadrans Seniora

  Gorąco zachęcamy do obejrzenia felietonu „Kwadrans seniora” realizowanego przez TVP Kraków, w którym pani redaktor Monika Meleń pokazuje miejsca, gdzie starość może być złota. Jednym z gości odcinka nagranego w Centrum Opieki TriVita w Porąbce była Pani Dyrektor Dorota Łabuda, która opowiedziała o opiece, rehabilitacji, leczeniu a także o aktywnym spędzaniu wolnego czasu przez Mieszkańców…

 • Centrum Rehabilitacji i Opieki TriVita w Cafe Silesia odc. 1

  Przedstawiamy Państwu pierwszy z czterech odcinków programu Telewizji TVS – Cafe Silesia realizowanych w Centrum Rehabilitacji i Opieki TriVita w Porąbce. Pierwsze odcinki poświęcone były Pacjentom po wypadkach z dysfunkcjami centralnego i obwodowego układu nerwowego wymagającym kompleksowej rehabilitacji naszego Centrum.

 • Centrum Rehabilitacji i Opieki TriVita w Cafe Silesia odc. 2

  Przedstawiamy Państwu drugi z czterech odcinków programu Telewizji TVS – Cafe Silesia realizowanych w Centrum Rehabilitacji i Opieki TriVita w Porąbce. Pierwsze odcinki poświęcone były Pacjentom po wypadkach z dysfunkcjami centralnego i obwodowego układu nerwowego wymagającym kompleksowej rehabilitacji naszego Centrum.

 • Centrum Rehabilitacji i Opieki TriVita w Cafe Silesia odc. 3

  Z trzeciego odcinka cyklu Cafe Silesia nakręconego w Centrum TriVita możecie Państwo dowiedzieć się jak funkcjonuje nasza placówka. Pani Dyrektor wyczerpująco przedstawiła w nim strukturę Centrum, wskazała usługi, z których możecie Państwo skorzystać, a także opowiedziała o standardach nas obowiązujących.

 • Centrum Rehabilitacji i Opieki TriVita w Cafe Silesia odc. 4

  W ostatnim odcinku programu Telewizji TVS – Cafe Silesia z naszym udziałem poznacie Państwo typowy dzień z życia Mieszkańca Centrum TriVita. Czas naszych Podopiecznych wypełniony jest szeregiem atrakcji dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.W ostatnim odcinku programu Telewizji TVS – Cafe Silesia z naszym udziałem poznacie Państwo typowy dzień z życia Mieszkańca Centrum TriVita. Czas naszych…

 • Choroba Parkinsona – szkolenie w Centrum TriVita

  Szkolenie w dziedzinie opieki i rehabilitacji osób chorych na chorobę Parkinsona

 • Film promocyjny Centrum TriVita

  Film promocyjny Centrum TriVita (Wersja polska)

 • Trivita Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki – 1:43 min

  Krótki film prezentujący Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita

 • Uroczystość Otwarcia TriVita – 18:38 min

  Relacja z otwarcia Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki w Porąbce ( 18:38 min )

  „Ośrodek bez barier dla pełnosprawnych i bardzo komfortowy dla wszystkich innych” – Mirosław Pasieka

 • Uroczyste Otwarcie Centrum TriVita – 5:07 min

  Skrót z otwarcia Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita