„Już nie zapomnisz mnie” koncert Tomasza Stockingera w TriVicie z okazji Dnia Pracownika Medycznego.

W podziękowaniu za trudną, niemniej bardzo satysfakcjonującą pracę lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantów, opiekunów i całego personelu pracującego na sukces Centrum Opieki i Rehabilitacji TriVita, w miniony weekend wspólnie obchodziliśmy dzień pracownika medycznego.

By podkreślić, że TriVita to także pacjenci, świętowanie rozpoczęliśmy od pysznych prażonek oraz koncertu dzieci i młodzieży przygotowanego specjalnie dla naszych mieszkańców. Ku ich wielkiemu zadowoleniu, dzieciaki zaśpiewały piosenki patriotyczne, aktorskie i estradowe, a w nagrodę otrzymały imienne statuetki pamiątkowe.

Dalsza część świętowania odbyła się z pracownikami i współpracownikami Centrum TriVita. Zgodnie z tradycją imprezę otworzyła Pani Dyrektor Dorota Łabuda wyrażając serdeczne podziękowania dla pracowników, życząc im dalszych sukcesów zawodowych. Wśród gości nie zabrakło także Prezesa Zarządu Mirosława Pasieki.

Największym zaskoczeniem wieczoru był jednak utrzymany do ostatniej chwili w tajemnicy koncert Tomasza Stockingera, który na zaproszenie Pani Dyrektor wykonał recital „Już nie zapomnisz mnie”. Wiązanką piosenek polskiego kina przedwojennego, w rytmie walca i tanga przy akompaniamencie pianisty, Aktor przeniósł nas w magiczny świat dwudziestolecia międzywojennego. Romantyczne, czasami melancholijne piosenki autorstwa legend polskiej literatury muzycznej: Hemara, Tuwima, Warsa czy Petersburskiego – wykonywane były naprzemiennie z dowcipami przedstawionymi w mistrzowski sposób przez Aktora. Sala zaśmiewała się serdecznie i wspólnie śpiewała takie szlagiery jak: „Już nie zapomnisz mnie”, „Na pierwszy znak”, czy „Sex-appeal”.

Zwieńczeniem tych wszystkich atrakcji była sobotnia wizyta „doktora Lubicza” u naszych podopiecznych. Aktor chętnie rozmawiał z każdym mieszkańcem, pozwalając na zrobienie pamiątkowych zdjęć.

dom seniora

“Ruch jest życiem, życie jest ruchem.”

A. Senger

© 2016 - 2019
Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita
Porąbka k. Bielska-Białej

Kontakt +48 502 280 996