Lekarz

W związku z dynamicznym rozwojem Centrum Medycznego TriVita w Porąbce k. Bielska-Białej, poszukujemy do współpracy lekarzy o specjalności:
– dermatolog
– lekarz medycyny pracy
– okulista
– alergolog
– logopeda
– endokrynolog

Zapewniamy warunki pracy na wysokim poziomie, obsługę gabinetów lekarskich, nowoczesne specjalistyczne sprzęty medyczne.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres e-mail: poradnia@trivita.pl lub o kontakt telefoniczny: 33 432 25 50.


Fizjoterapeuta / Rehabilitant

W związku z dynamicznym rozwojem Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita w Porąbce koło Bielska-Białej, zatrudnimy osoby na stanowisko:
fizjoterapeuta / rehabilitant.

Wymagane wykształcenie kierunkowe.

Zapewniamy:
– wysoki standard pracy,
– umowę o pracę na pełny etat,
– możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia w zawodzie,
– pracę dostępną od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: recepcja@trivita.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 33 432 25 50

Uwaga! Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez TriVita spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).


Opiekun, Opiekun medyczny, Opiekun osób starszych i/lub niesamodzielnych.

W związku z dynamicznym rozwojem Centrum Rehabilitacji i Opieki TriVita w Porąbce k. Bielska-Białej, zatrudnimy osoby na stanowisko:
Opiekun, Opiekun medyczny, Opiekun osób starszych i/lub niesamodzielnych.

Wymagania:
– książeczka sanepidowska, poczucie odpowiedzialności, empatii i cierpliwości, mile widziane wykształcenie zgodne ze stanowiskiem pracy, w przypadku braku wykształcenia kierunkowego otwartości na nowe wyzwania i gotowości nauki nowego zawodu.

Zapewniamy:
– wysoki standard pracy,
– umowę o pracę na pełny etat,
– możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i doświadczenia w zawodzie,
– pracę od zaraz.

Czeka na Państwa praca, dająca wiele satysfakcji z niesienia pomocy osobom starszym i chorym, wspierania ich w codziennych czynnościach i pokonywania wspólnie z nimi przeciwieństw i barier.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: recepcja@trivita.pl lub o kontakt telefoniczny: 33 432 25 50.

Uwaga! Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez TriVita spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).