Współpraca z TriVita kierowana jest do podmiotów, dla których nasze Centrum jest potencjalnym partnerem w świadczeniu usług rehabilitacyjno-opiekuńczych do Pacjenta końcowego.
Jesteśmy otwarci na współpracę z Lekarzami Specjalistami, pragnącymi świadczyć swoje usługi z wykorzystaniem infrastruktury naszego Centrum.
Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy dla sieci oraz podmiotów medycznych, a także firm i agencji ubezpieczeniowych.

wspolpraca
Od 2016 roku Centrum TriVita jest członkiem Konsorcjum InCare – nowy wymiar medycyny ubezpieczeniowej

Misją InCare jest zapewnienie w najkrótszym czasie powszechnej dostępności do możliwie najwyższych standardów usług rehabilitacyjno-opiekuńczych oraz opieki prawnej, na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach lub innych zdarzeniach losowych.

Imie i Nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagany)

Temat (wymagany)

Wiadomość (wymagana)

(wymagane) Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się i akceptuję Regulamin Serwisu TriVita.pl dla Użytkowników.
(wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TriVita.pl z siedzibą w Porąbce w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ust- 2 ustawy z dn. 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczna (Dz.U.2017.1219 t.j.) , przesyłanych przez TriVita.pl.
Oświadczam również, że zapoznałem/zapoznałam się z Klauzulą informacyjną Dotyczącą Ochrony Danych Osobowych, obowiązującą TriVita.pl

[recaptcha]

Zapraszamy do wspólnego rozwoju w sektorze medycznym