Bezpłatna akcja profilaktyczna „STOP HCV” w Centrum Medycznym TriVita - TriVita

    Jesteś tutaj!
  • Home
  • aktualności Bezpłatna akcja profilaktyczna „STOP HCV” w Centrum Medycznym TriVita
STOP HCV w Centrum Medycznym TriVita

Bezpłatna akcja profilaktyczna „STOP HCV” w Centrum Medycznym TriVita

We współpracy z Laboratorium DIAGNOSTYKA zapraszamy serdecznie KAŻDEGO z Państwa do skorzystania z bezpłatnych badań w celu wykrycia przeciwciał anty-HCV odpowiedzialnych za wirusowe zapalenie wątroby typu C (WZW typu C). WZW typu C to podstępna choroba wątroby, która przez wiele lat nie daje żadnych objawów. Pacjent funkcjonuje zupełnie normalnie, nie podejrzewając zakażenia, niestety finałem choroby jest marskość wątroby lub rak wątroby. Wielu pacjentów dowiaduje się o zakażeniu będąc w ciężkim stanie, kwalifikującym nawet do przeszczepu wątroby. Dodatkowo w WZW typu C nie ma profilaktyki w postaci szczepień ochronnych, jedyną profilaktyką jest wykonywanie badań diagnostycznych.

Do Centrum Medycznego TriVita na badanie celem wykrycia przeciwciał anty-HCV może zgłosić się każdy pacjent. Nie musicie mieć Państwo żadnego skierowania.

Badanie przeciwciał wykonujemy z surowicy krwi. Do badania nie trzeba się przygotowywać, badanie nie musi być wykonywane na czczo. Można je wykonać o dowolnej porze dnia.
Badanie możecie Państwo wykonywać przy okazji wykonywania innych badań w naszym Punkcie Poboru Badań lub można przyjść na takie badanie specjalnie. Jednak w związku z dużym zainteresowaniem akcją, prosimy o wcześniejsze umówienie się telefonicznie z rejestracją, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 16:00 pod nr. tel: 33 43 22 550, numer wewnętrzny 401 i 4012, lub mailowo: poradnia@trivita.pl

Pamiętajmy, iż wczesne wykrycie wirusa HCV w naszym organizmie gwarantuje skuteczną terapię.

leave a comment

Skip to content