Możliwość odwiedzin w Centrum Opieki TriVita - TriVita

    Jesteś tutaj!
  • Home
  • aktualności Możliwość odwiedzin w Centrum Opieki TriVita
Możliwość odwiedzin w Centrum Opieki TriVita

Możliwość odwiedzin w Centrum Opieki TriVita

Podopieczni Centrum Opieki TriVita mają za sobą wyjątkowo trudny rok. Ze względu na szalejącą epidemię wielu z nich od miesięcy nie widziało swoich bliskich, czy opiekunów. Mamy także świadomość dramatów, jakie z powodu izolacji przeżywały rodziny, które nie mogły odwiedzać ukochanych osób, ale jednak ze zrozumieniem respektowały wprowadzane przez nas ograniczenia. Dlatego dziękujemy Państwu za wyrozumiałość i wsparcie w tych trudnych chwilach. Dziękujemy za każde dobre słowo i obdarzenie nas zaufaniem, że robimy wszystko by przebywający w Centrum TriVita byli u nas bezpieczni.

Sprawna organizacja szczepień w Centrum sprawiła, że większość mieszkańców oraz pracowników została już zaszczepiona. Dzięki szczepieniom placówka mogła w pełni uruchomić rehabilitację, fizjoterapię, treningi i zajęcia usprawniające dla mieszkańców. Szczepienia zwiększyły też bezpieczeństwo zdrowotne przebywających u nas osób, a tym samym wpłynęły na stabilizację sytuacji epidemicznej Centrum. W związku z tym dzisiaj możemy zaprosić Państwa do odwiedzin swoich bliskich.

Nadal obowiązują pewne ograniczenia tak, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim odwiedzającym oraz pracownikom naszego Centrum. Odwiedziny odbywają się w specjalnie przygotowanym do tego celu pomieszczeniu, po wcześniejszym umówieniu się, z zachowaniem szczególnych zasad reżimu sanitarnego. Mamy jednak nadzieję, że w miarę stabilizacji sytuacji w kraju będziemy znosić poszczególne utrudnienia i wkrótce wrócimy do normalnego trybu pracy.

leave a comment

Skip to content