Opieka wytchnieniowa w Centrum Opieki TriVita – edycja 2022

    Jesteś tutaj!
  • Home
  • aktualności Opieka wytchnieniowa w Centrum Opieki TriVita – edycja 2022
Opieka wytchnieniowa TriVita

Opieka wytchnieniowa w Centrum Opieki TriVita – edycja 2022

Niezmiernie się cieszymy, że już niedługo rozpocznie się realizacja kolejnej edycji programu „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2022, która zapewne jak w latach ubiegłych wniesie dużo radości w życie uczestników i naszego Ośrodka.

Program ten daje możliwość uzyskania doraźnej, czasowej pomocy w formie usługi opieki wytchnieniowej. Jego głównym celem jest wsparcie członków rodzin lub opiekunów sprawujących bezpośrednią opiekę nad osobami posiadającymi orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności albo orzeczenie traktowane na równi z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności.

To propozycja spędzenia krótkiego okresu czasu w rodzinnej, przyjaznej atmosferze, w otoczeniu osób, które również borykają się z podobnymi problemami.

Jesteśmy dumni, że od samego początku powstania tej ważnej inicjatywy Centrum Opieki TriVita może w niej uczestniczyć. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie Gminy do współpracy przy realizacji programu „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2022 z doświadczonym partnerem.

One Comment

    28 kwietnia 2023 REPLY

    Witam!Bardzo chcę podziękować za wspaniałom opiekę dla Pań sprawujące funkcję opiekunów,rehabilitantom ,którzy z sercem i pełnym zangażowaniem objęli nas odpowiednimi zabiegami-jako pacjent czułam się bezpiecznie Objekt Bardzo czysty o co dba tam personel sprzątający. Opiekunowie pełni empati i serdeczności. Posiłki bardzo dobre i syte.Polecam z czystym sercem to miejsce.Może Bóg pozwoli ,aby mieć możliwość dalszej kontynuacji rehabilitacji w tej placówce. Panowie z transportu pacjentów bardzo kompetentni. Elżbieta D.

leave a comment

Skip to content