Praca dla fizjoterapeutów - TriVita

Praca dla fizjoterapeutów

W związku z dynamicznym rozwojem Centrum Rehabilitacji i Opieki TriVita w Porąbce zapraszamy do współpracy fizjoterapeutów ukierunkowanych na pracę w dziale neurologii. Wymagane aktualne prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty.

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy z Pacjentami neurologicznymi,
• kursy specjalistyczne takie jak: Ibita Bobath, PNF i inne.

Zapewniamy:
• Elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt lub zlecenie), wysoki standard pracy, możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i doświadczenia w zawodzie, pracę od zaraz.
• Czeka na Państwa praca, dająca wiele satysfakcji z niesienia pomocy osobom starszym i chorym, wspierania ich w codziennych czynnościach i pokonywania wspólnie z nimi przeciwieństw i barier.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres
recepcja@trivita.pl
lub o kontakt telefoniczny:
+ 48 33 432 25 50, wewnętrzny 116.

Uwaga!
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez TriVita spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

leave a comment