Poradnia Chirurgii Naczyniowej - TriVita

    Jesteś tutaj!
  • Home
  • Poradnia Chirurgii Naczyniowej

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita

Poradnia Chirurgii Naczyniowej

W naszej poradni chirurgii naczyniowej zostaniesz dobrze zdiagnozowany!

W ramach poradni wykonujemy:
diagnostykę i leczenie;
wykonanie badania DOPPLER – jest to bezbolesne badanie przepływu krwi w żyłach i tętnicach kończyn górnych, dolnych lub szyjnych. Służy do jak najwcześniejszego wykrywania nawet drobnych schorzeń żył i tętnic, które w konsekwencji mogą prowadzić do udaru mózgu, zawału serca czy zatorowości płucnej.

Aby umówić wizytę warto skorzystać z formularza znajdującego się obok.

Termin wizyty zostanie potwierdzony telefonicznie w ciągu jednego dnia.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą rehabilitacyjną oraz pobytami wytchnieniowymi, które bardzo korzystnie wpływają na kondycję fizyczną podopiecznych. Dodatkowym atutem jest lokalizacja naszego ośrodka. Porąbka to piękny rejon górski, niedaleko którego znajduje się miasto Bielsko-Biała.

lek. med. Arkadiusz Koniorlek. med. Arkadiusz Konior

Specjalista z chirurgii naczyniowej z doświadczeniem klinicznym Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Specjalizuje się w chirurgii przepuklin, pęcherzyka żółciowego, chirurgii naczyń – leczenie niewydolności żylnej kończyn dolnych, miażdżycy tętnic kończyn dolnych. W razie potrzeby wykonuje badanie USG doppler – przepływów naczyniowych na wizycie. Szczególnie interesuje się leczeniem ran przewlekłych np. leczenie owrzodzeń żylnych kończyn dolnych, zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej np. wytwarzaniem przetok tętniczo-żylnych do dializoterapii. Na co dzień Pan doktor pracuje m.in. w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku Białej.

Godziny przyjęć:

Środa – 11:00 – 15:30


Rejestracja codziennie w godzinach od 7:00 do 20:00

Zadzwoń do nas!
502 938 328
lub
33 432 25 50

lub elektronicznie:

Skip to content