Poradnia Ginekologiczna - TriVita

    Jesteś tutaj!
  • Home
  • Poradnia Ginekologiczna

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita

Poradnia Ginekologiczna

Zajmujemy się kompleksową profilaktyką oraz leczeniem chorób żeńskiego układu płciowego.
Z nami poznasz swoją diagnozę! Przyjdź do naszej poradni ginekologicznej!

Poradnia ginekologiczna w centrum medycznym TriVita to kompleksowa profilaktyka oraz leczenie chorób narządów rodnych kobiet. Każda wizyta uwzględnia zebranie wywiadu lekarskiego oraz wewnętrzne badanie przedmiotowe. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, który pozwala na nieinwazyjne przeprowadzanie kontroli. Nasi ginekolodzy zajmują się zdrowiem kobiet we wszystkich okresach rozwoju. Zapewniamy także pełną opiekę osobom spodziewającym się dziecka, indywidualnie dopasowujemy program do potrzeb naszych pacjentek.

W poradni ginekologicznej przeprowadzamy:
badania cytologiczne,
badania laboratoryjne,
badania usg,
badania profilaktyczne kobiet planujących ciążę,
konsultacje związane z antykoncepcją hormonalną,
kompleksową diagnostykę żeńskiego układu płciowego,
badania profilaktyczne z zakresu zapobiegania rakowi narządów rodnych,
badania USG 4D i 3D w pierwszym trymestrze ciąży.

W centrum medycznym TriVita zapewniamy bardzo dobre warunki leczenia. Gabinety lekarskie przystosowane są do obsługi pacjenta na najwyższym poziomie. Posiadamy nowatorski sprzęt diagnostyczny oraz wykwalifikowaną kadrę, której zależy na dobrym samopoczuciu swoich podopiecznych. Wyznajemy zasadę „z Miłości do Życia”, która obecna jest we wszystkich naszych działaniach.

Zachęcamy do umawiania spotkań poprzez formularz kontaktowy znajdujący się z boku strony.

Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w ciągu jednego dnia roboczego w celu potwierdzenia terminu wizyty w poradni ginekologicznej.

W miejscowości Porąbka w województwie śląskim, gdzie znajduje się centrum medyczne TriVita świadczymy również kompleksowe usługi rehabilitacyjne oraz pobyty wytchnieniowe.

lek. med. Anna Romowicz-Osuchlek. med. Anna Romowicz-Osuch

Lekarz specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii.

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny Wydział Lekarski w Zabrzu w 2004 roku.
Tytuł specjalisty w dziedzinie Ginekologii i Położnictwa uzyskała w 2014 roku.

Pani doktor zajmuje się kompleksową opieką ginekologiczną kobiet na każdym etapie życia.

Zakres usług w gabinecie ginekologicznym: porady ginekologiczne i położnicze, prowadzenie ciąży fizjologicznej i patologicznej, konsultacje ginekologiczne i kwalifikacje do zabiegów operacyjnych, diagnostyka i leczenie schorzeń układu rozrodczego u kobiet, leczenie nietrzymania moczu, terapia hormonalna. Pani doktor szczególnie specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności kobiet.

Każda wizyta uwzględnia zebranie wywiadu lekarskiego, badanie ginekologiczne, badanie USG transwaginalne lub przez powłoki brzuszne, USG ciąży, pobranie wymazów cytologicznych oraz wymazów w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową.

W gabinecie lekarskim wykonywane są drobne zabiegi ginekologiczne: usunięcie brodawek lub zmian z okolic sromu i krocza, usunięcie lub założenie wkładki antykoncepcyjnej, leczenie zmian na szyjce macicy.
Pani doktor swoją wiedzę podnosi aktywnie uczestnicząc w licznych kursach i kongresach naukowych. Posiada certyfikaty kursów ultrasonograficznych, certyfikaty diagnostyki i leczenia w zakresie niepłodności, certyfikaty w diagnostyce i leczeniu nietrzymania moczu.

Na co dzień pracuje w Szpitalu Powiatowym w Pszczynie, gdzie kieruje pacjentki do zabiegów operacyjnych ora elektywnych – planowych cięć cesarskich.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Z zamiłowania wielbicielka zwierząt i wypraw morskich.


lek. med. Barbara Kos-Janiklek. med. Barbara Kos-Janiklek. med. Barbara Kos

Lekarz specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii

Dyplom lekarza uzyskała na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne w zakresie położnictwa i ginekologii rozpoczęła w 2016 roku w Beskidzkim Centrum Onkologii im. Jana Pawła II w Bielsku Białej na oddziale Ginekologiczno- Położniczym oraz Ginekologii Onkologicznej , gdzie pracuje na co dzień. Przebyła szereg kursów i szkoleń z dziedziny ginekologii i położnictwa, medycyny estetycznej i ginekologii estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach z dziedziny położnictwa i ginekologii oraz medycyny estetycznej.


lek. med. Janusz Burylek. med. Janusz Bury

Lekarz specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii.

Absolwent ŚLAM w Katowicach – 1994r.
Pan doktor prowadzi porady ginekologiczne i położnicze, prowadzenie ciąży fizjologicznej i patologicznej, konsultacje ginekologiczne i kwalifikacje do zabiegów operacyjnych, diagnostyka i leczenie schorzeń układu rozrodczego u kobiet, leczenie nietrzymania moczu, terapia hormonalna, diagnostyka i leczenie niepłodności kobiet.

Lekarz certyfikowany przez FETAL MEDICINE FOUNDATION.

Na co dzień Pan doktor pracuje mi.in. na oddziale położniczo-ginekologicznym w Beskidzkim Centrum Onkologii im. Jana Pawła II oraz Gyncentrum w Bielsku-Białej.

Godziny przyjęć:

Poniedziałek – 9:00 – 14:00


Wtorek         – 10:00 – 14:00


Środa            – 14:30 – 18:30


Czwartek     – 15:00 – 20:00


Rejestracja codziennie w godzinach od 7:00 do 20:00

Zadzwoń do nas!
502 938 328
lub
33 432 25 50

lub elektronicznie:

Skip to content