Poradnia Neurochirurgiczna - TriVita

    Jesteś tutaj!
  • Home
  • Poradnia Neurochirurgiczna

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita

Poradnia Neurochirurgiczna

Specjalizujemy się w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób i wad układu krwionośnego.

Znajdująca się w Centrum Medycznym Ośrodka TriVita poradnia neurochiorurgiczna jest miejscem, w którym istnieje możliwość skonsultowania dolegliwości. Pacjenci mogą liczyć na pomoc w zakresie diagnostyki oraz ustalenia planu leczenia chorób i zaburzeń ośrodkowego, obwodowego, centralnego układu nerwowego. Wskazaniem do wizyty w naszej poradni neurochirurgicznej mogą być także podejrzenia chorób nowotworowych, jak: nowotwory złośliwe mózgu i innych części centralnego systemu nerwowego, opon mózgowych, ośrodkowego układu nerwowego. Neurochirurgia pomaga także w leczeniu choroby Parkinsona, padaczki, zaburzeń obejmujących nerwy, korzenie nerwów rdzeniowych i splotów nerwowych.

Poradnia oferuje między innymi:
wywiad diagnostyczny i chorobowy,
badania neurologiczne i neurochirurgiczne,
badania diagnostyczne,
nakłucia i punkcje czaszki,
badania dna oka,
konsultacje w okresie przed- i poszpitalnym oraz konsultacje osób chorych, kierowanych przez innych specjalistów,
kontynuację leczenia poszpitalnego.

W Centrum Medycznym TriVita gwarantujemy bardzo dobry poziom leczenia. Zapewniamy kompleksową obsługę pacjentów. Posiadamy nowatorski sprzęt do diagnozy oraz fachową kadrę, dla której priorytetem jest dobre samopoczucie pacjentów. Wyznajemy regułę „z Miłości do życia” . Jest ona obecna we wszystkich naszych działaniach.

Aby umówić wizytę u naszego lekarza zachęcamy do skorzystania z formularza znajdującego się na stronie.

Wizyta zostanie potwierdzona telefonicznie przez nasz personel w ciągu jednego dnia roboczego.

Polecamy również zapoznanie się z ofertą pozostałych poradni. W centrum medycznym TriVita w Porąbce, niedaleko miasta Żywiec oferujemy także pobyty wytchnieniowe, które mają dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie naszych pacjentów.

dr n. med. Witold Libionkadr n. med. Witold Libionka

Specjalista z zakresu neurochirurgii Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Na co dzień doktor pracuje na Oddziale Neurochirurgii Szpitala Copernicus w Gdańsku. Specjalizuje się w urazach głowy i kręgosłupa, wad naczyniowych, guzach, zapaleniach, zwyrodnieniach, wadach wrodzonych, zaburzeniach czynnościowych. Kwalifikuje do zabiegów: implanty kręgosłupa, neurostymulatory mózgu i rdzenia, nerwów obwodowych, pompy baklofenowe oraz programuje stymulatory m.n. u pacjentów z chorobą Huntingtona.

Godziny przyjęć:

Terminy konsultacji podawane są z wyprzedzeniem dwutygodniowym na stronie internetowej lub na stronie Facebook.com/Centrum.TriVita

Rejestracja codziennie w godzinach od 08:00 do 16:00

Zadzwoń do nas!
+48 33 432 25 50
lub
+48 502 280 996

lub elektronicznie:

Skip to content