Poradnia Psychologiczna - TriVita

    Jesteś tutaj!
  • Home
  • Poradnia Psychologiczna

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita

Poradnia Psychologiczna

Specjalizujemy się w badaniu zaburzeń zachodzących w psychice człowieka i jego świadomości.

Poradnia psychologiczna specjalizuje się w badaniu zaburzeń zachodzących w psychice człowieka i jego świadomości. Zajmujemy się leczeniem stanów emocjonalnych, które mogą mieć negatywny wpływ na zachowania człowieka. Nasza działalność skupia się na wszystkich procesach zjawisk psychicznych wpływających na interakcje międzyludzkie.

W naszej poradni psychologicznej m.in.:
przeprowadzamy indywidualne psychoterapie,
oferujemy pomoc psychoonkologiczną,
przeprowadzamy terapie rodzinne i par,
leczymy zaburzenia osobowości.

W ramach poradni psychologicznej Centrum Medycznego TriVita w Porąbce mogą Państwo wykonać badania:
operatorów: wszelkiego rodzaju sprzętu budowlanego, ciężkiego (np. koparek, dźwigów), wózków widłowych, żurawi, suwnic i innego sprzętu wymagającego specjalistycznych badań psychologicznych,
osób wykonujących prace wymagające szczególnej sprawności psychofizycznej (m.in. operatorzy wózków widłowych, prace na wysokości do i powyżej 3 metrów),
osób ubiegających się lub posiadających pozwolenie na broń,
badania psychologiczne detektywów, strażaków, sędziów, prokuratorów, kuratorów, itp.

W Centrum Medycznym TriVita zapewniamy wygodne warunki leczenia. Nasze gabinety lekarskie przystosowane są do obsługi pacjenta na najwyższym poziomie. Posiadamy pionierski sprzęt diagnostyczny oraz wykwalifikowaną kadrę, której zależy na dobrym samopoczuciu swoich podopiecznych. Wyznajemy zasadę „z Miłości do Życia”, która obecna jest we wszystkich naszych działaniach.

Zachęcamy do umawiania wizyt poprzez formularz dostępny na stronie.

O terminie zostaną Państwo poinformowani drogą telefoniczną w ciągu jednego dnia roboczego.

Warto również zapoznać się z ofertą naszych pozostałych poradni. Centrum medyczne TriVita zlokalizowane w Porąbce, niedaleko miasta Żywiec specjalizuje się również w pobytach wytchnieniowych, które przekładają się na pozytywne zmiany w kondycji psychicznej pacjenta.

 

mgr Dominika Drożdż

Specjalistyczna pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży.

Psycholog kliniczny, terapeuta Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – Solution Focused Brief Therapy, psychodietetyk.
Specjalistyczną pomoc psychologiczną oferuje osobom dorosłym, seniorom, młodzieży w okresie adolescencji oraz ich rodzicom.


mgr Agnieszka Knap-Zagóra

Psycholog kliniczny.

Psycholog o specjalności psychologia kliniczna, ukończyła studia podyplomowe w zakresie psychologii transportu. Uzyskała dodatkowe uprawnienia do przeprowadzania badań psychologicznych i wydawania orzeczeń psychologicznych. Wykonuje badania psychologiczne dla kierowców, operatorów m.in. wózków widłowych, ochroniarzy, detektywów, sędziów, badania potrzebne do pozwolenia na broń.

Godziny przyjęć:

Wtorek – 13:30 – 19:00
Piątek   – 13:30 – 19:00

Rejestracja codziennie w godzinach od 08:00 do 16:00

Zadzwoń do nas!
+48 33 432 25 50
lub
+48 502 280 996

lub elektronicznie:

Skip to content