W naszej poradni dermatologicznej zostaniesz dobrze zdiagnozowany!

Mieszcząca się w Centrum Medycznym Ośrodka TriVita poradnia dermatologiczna zajmuje się chorobami skóry, włosów i paznokci.
Poradnia przyjmuje również dzieci – niezależnie od wieku.

Aby umówić wizytę warto skorzystać z formularza znajdującego się obok.

Termin wizyty zostanie potwierdzony telefonicznie w ciągu jednego dnia.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą rehabilitacyjną oraz pobytami wytchnieniowymi, które bardzo korzystnie wpływają na kondycję fizyczną podopiecznych. Dodatkowym atutem jest lokalizacja naszego ośrodka. Porąbka to piękny rejon górski, niedaleko którego znajduje się miasto Bielsko-Biała.

lek. med. Paulina Bieniasz-Hojka

Przeprowadza konsultacje medyczne oraz szeroki zakres diagnostyki i leczenia schorzeń dermatologicznych. Leczy przewlekłe choroby skóry takie jak łuszczyca, bielactwo czy atopowe zapalenie skóry oraz stany zapalne w przebiegu zakażeń bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych, jak również wywołanych alergenami. Przeprowadza badania dermatoskopowe znamion.
Przyjmuje również dzieci.

  Godziny przyjęć:

Poniedziałek 15:40 – 20:00
Rejestracja codziennie w godzinach
od 08:00 do 16:00
Zadzwoń do nas!
+48 33 432 25 50
lub
+48 502 280 996

lub elektronicznie:

 • Umów wizytę

  Imie i Nazwisko (wymagane)

  Telefon kontaktowy (wymagany)

  Adres e-mail (wymagany)

  Temat

  Wiadomość

  Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się i akceptuję Regulamin Serwisu TriVita.pl dla Użytkowników.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TriVita.pl z siedzibą w Porąbce w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ust- 2 ustawy z dn. 18.07.2012 o świadczeniu usług drogą elektroniczna, przesyłanych przez TriVita.pl.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysyłanej przez TriVita.pl w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów biznesowych.


Poradnie specjalistyczne

Najnowsze wiadomości