Oferty pracy - TriVita

    Jesteś tutaj!
  • Home
  • Oferty pracy

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita

Oferty pracy

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita w Porąbce poszukuje pracowników

Fizjoterapeuta | Rehabilitant

Znajdź swoją wymarzoną pracę już dziś. Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita w Porąbce k. Bielska-Białej poszukuje pasjonatów zawodu, dla których fizjoterapia to nie tylko praca. Osób gotowych zdobywać nową wiedzę i umiejętności oraz dążących do zastania specjalistami w swojej dziedzinie.

Opis stanowiska:
– wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, terapii manualnej i masażu leczniczego
– indywidualna praca z pacjentem
– rzetelne prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:
– warunek konieczny: LICENCJAT LUB MAGISTER FIZJOTERAPII, PWZFz
– dokładność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
– komunikatywność i asertywność
– wysoka kultura osobista w kontaktach z pacjentami
– punktualność, odpowiedzialność, samodzielność i kreatywność

Zapewniamy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– szkolenia i możliwość rozwoju,
– sprzęt do wykonywania zabiegów fizykoterapeutycznych,
– długoterminową współpracę w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie swoich CV na adres email: recepcja@trivita.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem +48 33 432 25 50

Informacje o przetwarzaniu danych.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
„TriVita Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Spółka komandytowa z siedzibą w Kętach, os. Nad Sołą 20, 32-650 Kęty, NIP: 549-243-57-22, REGON: 122872926, KRS 0000465226 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji.

Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Opiekun | Opiekun medyczny | Opiekun osób starszych i/lub niesamodzielnych.

W związku z dynamicznym rozwojem Centrum Rehabilitacji i Opieki TriVita w Porąbce k. Bielska-Białej, zatrudnimy osoby na stanowisko:
Opiekun, Opiekun medyczny, Opiekun osób starszych i/lub niesamodzielnych.

Wymagania:
– książeczka sanepidowska, poczucie odpowiedzialności, empatii i cierpliwości, mile widziane wykształcenie zgodne ze stanowiskiem pracy, w przypadku braku wykształcenia kierunkowego otwartości na nowe wyzwania i gotowości nauki nowego zawodu.

Zapewniamy:
– wysoki standard pracy,
– umowę o pracę na pełny etat,
– możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i doświadczenia w zawodzie,
– pracę od zaraz.

Czeka na Państwa praca, dająca wiele satysfakcji z niesienia pomocy osobom starszym i chorym, wspierania ich w codziennych czynnościach i pokonywania wspólnie z nimi przeciwieństw i barier.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: recepcja@trivita.pl lub o kontakt telefoniczny: 33 432 25 50.

Uwaga! Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez TriVita spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Pielęgniarka | Ratownik Medyczny

Centrum Opieki TriVita w Porąbce zatrudni osoby na stanowisko – Pielęgniarka / Ratownik Medyczny

Zapewniamy:
– możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia w zawodzie,
– pracę dostępną od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 33 432 25 50.

Uwaga! Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez TriVita spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Lekarz

W związku z dynamicznym rozwojem Centrum Medycznego TriVita w Porąbce k. Bielska-Białej, poszukujemy do współpracy lekarzy o specjalności:
– dermatolog
– lekarz medycyny pracy
– okulista
– alergolog
– logopeda
– endokrynolog

Zapewniamy warunki pracy na wysokim poziomie, obsługę gabinetów lekarskich, nowoczesne specjalistyczne sprzęty medyczne.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres e-mail: poradnia@trivita.pl lub o kontakt telefoniczny: 33 432 25 50.