Pobyty Wytchnieniowe - TriVita

    Jesteś tutaj!
  • Home
  • Pobyty Wytchnieniowe

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita

Pobyty Wytchnieniowe

Obserwujemy potrzeby nie tylko seniorów i osób chorych, ale także ich rodzin. Aktualnie w naszej ofercie można znaleźć tzw. pobyty wytchnieniowe, dostępne już w opcjach 1-dniowych, weekendowych, świątecznych. Takie rozwiązanie pozwala rodzinie odetchnąć na pewien czas od trudu związanego z codzienną opieką nad osobą starszą lub chorą, wymagającą stałej pielęgnacji.

Pobyt wytchnieniowy to pobyt z pełnym wyżywieniem, opieką pielęgnacyjną i pielęgniarską 24h/7 dni w tygodniu.

W ramach pobytu istnieje możliwość dokupienia szerokiej gamy pakietów rehabilitacyjnych.

W cenie pobytu oferowane są zajęcia grupowe w celu integracji i aktywizacji seniorów.

Korzyści dla powierzanej nam pod opiekę osoby to między innymi zmiana otoczenia i zaktywizowanie intelektualne oraz ruchowe. Ma ona również możliwość poznania nowych znajomych i spędzania czasu w życzliwej atmosferze z uwzględnieniem opieki o najwyższym standardzie.

Tego typu pobyty wytchnieniowe to również korzyści dla rodziny podopiecznego. W tym czasie mogą spędzić beztroskie wakacje, wyjechać na weekend ze znajomymi lub rodziną, czy wyjazdy służbowe z pełnym poczuciem bezpieczeństwa i spokoju o bliską osobę.

Pobyt wytcheniowy w Centrum TriVita to także propozycja dla osób, które potrzebują przeprowadzić planowany remont mieszkania, który na co dzień nie jest możliwy ze względu na konieczność opieki nad osobą niezależną.

Skip to content