Pobyty Wytchnieniowe - TriVita

    Jesteś tutaj!
  • Home
  • Pobyty Wytchnieniowe

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita

Pobyty Wytchnieniowe

Obserwujemy potrzeby nie tylko seniorów i osób chorych, ale także ich rodzin. Aktualnie w naszej ofercie można znaleźć tzw. pobyty wytchnieniowe, dostępne już w opcjach 1-dniowych, weekendowych, świątecznych. Takie rozwiązanie pozwala rodzinie odetchnąć na pewien czas od trudu związanego z codzienną opieką nad osobą starszą lub chorą, wymagającą stałej pielęgnacji.

Pobyt wytchnieniowy to pobyt z pełnym wyżywieniem, opieką pielęgnacyjną i pielęgniarską 24h/7 dni w tygodniu.

W ramach pobytu istnieje możliwość dokupienia szerokiej gamy pakietów rehabilitacyjnych.

W cenie pobytu oferowane są zajęcia grupowe w celu integracji i aktywizacji seniorów.

Korzyści dla powierzanej nam pod opiekę osoby to między innymi zmiana otoczenia i zaktywizowanie intelektualne oraz ruchowe. Ma ona również możliwość poznania nowych znajomych i spędzania czasu w życzliwej atmosferze z uwzględnieniem opieki o najwyższym standardzie.

Tego typu pobyty wytchnieniowe to również korzyści dla rodziny podopiecznego. W tym czasie mogą spędzić beztroskie wakacje, wyjechać na weekend ze znajomymi lub rodziną, czy wyjazdy służbowe z pełnym poczuciem bezpieczeństwa i spokoju o bliską osobę.

Pobyt wytcheniowy w Centrum TriVita to także propozycja dla osób, które potrzebują przeprowadzić planowany remont mieszkania, który na co dzień nie jest możliwy ze względu na konieczność opieki nad osobą niezależną.