Centrum Rehabilitacji - TriVita

    Jesteś tutaj!
  • Home
  • Centrum Rehabilitacji

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita

Centrum Rehabilitacji TriVita

Rehabilitacja w Centrum TriVita

Stworzyliśmy specjalnie dla Państwa nowoczesną Ofertę Rehabilitacyjną. Prowadzimy skuteczną i trwałą w skutkach rehabilitację. Wykorzystujemy najnowsze techniki fizjoterapeutyczne.

Centrum TriVita jest także certyfikowanym ośrodkiem opiekuńczo-rehabilitacyjnym dla osób z chorobą Huntingtona (pląsawicą Huntingtona). Głównymi obszarami poprawy komfortu życia naszych pacjentów jest rehabilitacja neurologiczna, rehabilitacja ortopedyczna i rehabilitacja przeciwobrzękowa.
Pacjenci poddawani są szczegółowej diagnozie pod kątem psychoruchowym, ocenie i testom diagnostycznym w celu kontroli postępów rehabilitacji, a także indywidualnie opracowanej rehabilitacji funkcjonalnej.

W Centrum TriVita posiadamy kadrę wykwalifikowanych fizjoterapeutów i pielęgniarek. Gwarantujemy ciągła opiekę pielęgniarską w trybie 24/7dni, co znacznie wpływa na komfort i bezpieczeństwo naszych Pacjentów.

– Celem Rehabilitacji Neurologicznej prowadzonej przez Centrum TriVita jest przywrócenie Pacjentowi wszystkich funkcji, które zostały utracone w wyniku choroby lub wypadku.
Zobacz więcej

– W ramach Rehabilitacji Ortopedycznej prowadzimy Rehabilitację Pourazową, która jest nastawiona na jak najszybszą likwidację skutków urazu oraz powrót do pełnej sprawności ruchowej Pacjenta.
Zobacz więcej

– Rehabilitacja Przedoperacyjna jest kierowana do Pacjentów oczekujących na zabieg m. in. protezoplastyki stawu biodrowego lub kolanowego, natomiast Rehabilitacja Pooperacyjna obejmuje kompleksową rehabilitację kierowaną do Pacjentów po przebytych zabiegach ortopedycznych. Nowoczesna Rehabilitacja Przeciwobrzękowa z wykorzystaniem elementów fizjoterapii w celu eliminacji obrzęku limfatycznego (zarówno o podłożu pierwotnym jak i wtórnym) jest obecnie uznawana za najskuteczniejszą metodę leczenia.
Zobacz więcej

  • Wspaniale!!!

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.

Pani Izabela

  • Wspaniale!!!

Serdeczności (wysyłam tu mamę)

Piotr Kupicha Piosenkarz - FEEL

  • Wspaniale!!!

Serdeczne podziękowania

Grażyna i Zbyszek

  • Wspaniale!!

TriVita - jak woda zdrowia. Daje życie. Dziękuję za wspaniałą opiekę i Rehabilitację. 03.11.2019

Stan Borys Muzyk