Poradnia Neurologiczna - TriVita

    Jesteś tutaj!
  • Home
  • Poradnia Neurologiczna

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita

Poradnia Neurologiczna

Rozpoznajemy i leczymy wszystkie zaburzenia ośrodkowego oraz obwodowego układu nerwowego.

Poradnia neurologiczna zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem wszelkich zaburzeń ośrodkowego oraz obwodowego układu nerwowego. Zajmujemy się schorzeniami, których fundamentem jest proces uszkadzający układ zbudowany z tkanki nerwowej oraz glejowej. Nasz specjalista wykonuje manualne badanie mięśni szkieletowych, kręgosłupa i narządów zmysłów.

W naszej poradni diagnozujemy m.in.:
urazy układu nerwowego,
zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych,
nowotwory ośrodkowego układu nerwowego,
padaczkę,
choroby Parkinsona, Alzheimera, Wilsona, Huntingtona,
zaburzenia snu, koncentracji uwagi,
stwardnienie rozsiane,
zburzenia rozwojowe,
ADD, ADHD.

Centrum medyczne TriVita zapewnia wygodne warunki leczenia. Gabinety lekarskie przystosowane są do tego, aby zapewnić pacjentom pomoc medyczną na wysokim poziomie. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt medyczny oraz wykwalifikowaną kadrę, która indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Wyznajemy zasadę „z Miłości do Życia”, która przoduje we wszystkich naszych działaniach.

W celu umówienia spotkania ze specjalistą warto skorzystać z formularza, który znajduje się obok.

Po ustaleniu odpowiedniego dla Państwa terminu, nasz personel skontaktuje się telefonicznie w przeciągu maksymalnie jednego dnia, aby potwierdzić wizytę.

Polecamy również zapoznanie się z ofertą rehabilitacyjną. Rehabilitacja w centrum medycznym TriVita, zlokalizowanym w miejscowości Porąbka odbywa się pod okiem wykwalifikowanej kadry i jest w pełni dostosowana do pacjenta oraz jego bliskich. Rehabilitacja ma na celu pomóc w przywróceniu wszystkich funkcji, które zostały utracone w wyniku choroby lub wypadku.

dr n. med. Krzysztof Wierzbickidr n. med. Krzysztof Wierzbicki

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń neurologicznych oraz diagnozowaniu chorób układu nerwowego. Opiekuje się pacjentami po udarach i urazach układu nerwowego, cierpiącymi z powodu stwardnienia rozsianego, padaczki, choroby Parkinsona, Alzheimera i innych schorzeń neurologicznych. Pan doktor zajmuje się również obstrzykiwaniem z toksyny botulinowej zmienionych chorobowo miejsc m.in. u pacjentów poudarowych i powypadkowych. Na co dzień Pan doktor pracuje m.in. w Klinice Neurologii w Zabrzu. Pan doktor przyjmuje dzieci od 5 roku życia.


lek. med. Bożena Luranc-Polmańska

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
W celu postawienia odpowiedniej diagnozy Pani doktor przeprowadza profesjonalne badanie neurologiczne. Zaleca również wykonanie odpowiednich badań laboratoryjnych i obrazowych, które następnie analizuje w celu ustalenia planu leczenia.
Opiekuje się pacjentami po udarach i urazach układu nerwowego, cierpiącymi z powodu stwardnienia rozsianego, padaczki, choroby Parkinsona, Alzheimera i innych schorzeń neurologicznych. Zajmuje się leczeniem toksyną botulinową dystonii w ramach programu lekowego. Pani doktor pracuje na co dzień m.in. w Szpitalu w Suchej Beskidzkiej oraz Klinice Św. Łukasza w Bielsku-Białej.

Godziny przyjęć:

Wtorek – 11:30 – 13:30
Piątek (co 2 tygodnie) – 8:00 – 13:00 

Rejestracja codziennie w godzinach od 08:00 do 16:00

Zadzwoń do nas!
+48 33 432 25 50
lub
+48 502 280 996

lub elektronicznie:

Skip to content