Poradnia Ortopedyczna - TriVita

    Jesteś tutaj!
  • Home
  • Poradnia Ortopedyczna

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita

Poradnia Ortopedyczna

Zajmujemy się całościową diagnostyką oraz leczeniem schorzeń i urazów narządu ruchu.

Poradnia ortopedyczna zajmuje się profilaktyką, diagnostyką, leczeniem chorób i urazów narządu ruchu. Zajmujemy się całościowym badaniem układu szkieletowego i więzadłowo-stawowego, leczymy poważne uszkodzenia mięśni, nerwów i naczyń ograniczających pełną sprawność narządów. Specjalizujemy się w leczeniu obrażeń stawu kolanowego, skokowego i ramiennego oraz schorzeń kręgosłupa powstałych na skutek wad, chorób i urazów. Kwalifikujemy i przygotowujemy pacjentów do operacji. Nasz specjalista zapewnia dobrą opiekę i trafną diagnozę.

Centrum medyczne TriVita stawia na najwyższej jakości warunki leczenia. Nasza poradnia ortopedyczna jest przystosowana do kompleksowej obsługi pacjentów. Dysponujemy nowatorskim sprzętem diagnostycznym, a nasza wykwalifikowana kadra dba o najlepsze samopoczucie pacjentów. Zasada „z Miłości do życia” jest obecna we wszystkich naszych działaniach.

Aby umówić wizytę warto skorzystać z formularza znajdującego się obok.

Termin wizyty zostanie potwierdzony telefonicznie w ciągu jednego dnia.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą rehabilitacyjną oraz pobytami wytchnieniowymi, które bardzo korzystnie wpływają na kondycję fizyczną podopiecznych. Dodatkowym atutem jest lokalizacja naszego ośrodka. Porąbka to piękny rejon górski, niedaleko którego znajduje się miasto Bielsko-Biała.

lek. med. Krzysztof Dobijalek. med. Krzysztof Dobija

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu Posiada dyplom Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, uprawnienia lekarskie nabył w 1997r. Od 1998r. pracuje na Oddziale Ortopedycznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku Białej, a od 2002r. w Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

Godziny przyjęć:

Wtorek – 17:30 – 20:00

Rejestracja codziennie w godzinach
od 08:00 do 16:00

Zadzwoń do nas!
+48 33 432 25 50
lub
+48 502 280 996

lub elektronicznie: