Poradnia Reumatologiczna - TriVita

    Jesteś tutaj!
  • Home
  • Poradnia Reumatologiczna

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita

Poradnia Reumatologiczna

Rozpoznajemy i leczymy wszystkie zaburzenia ośrodkowego oraz obwodowego układu nerwowego

W naszej poradni zajmujemy się m.in.:
diagnostyką i leczeniem chorób reumatologicznych,
badanie USG,
kwalifikacją do leczenia szpitalnego.

Centrum medyczne TriVita zapewnia wygodne warunki leczenia. Gabinety lekarskie przystosowane są do tego, aby zapewnić pacjentom pomoc medyczną na wysokim poziomie. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt medyczny oraz wykwalifikowaną kadrę, która indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Wyznajemy zasadę „z Miłości do Życia”, która przoduje we wszystkich naszych działaniach.

W celu umówienia spotkania ze specjalistą warto skorzystać z formularza, który znajduje się obok.

Po ustaleniu odpowiedniego dla Państwa terminu, nasz personel skontaktuje się telefonicznie w przeciągu maksymalnie jednego dnia, aby potwierdzić wizytę.

Polecamy również zapoznanie się z ofertą rehabilitacyjną. Rehabilitacja w centrum medycznym TriVita, zlokalizowanym w miejscowości Porąbka odbywa się pod okiem wykwalifikowanej kadry i jest w pełni dostosowana do pacjenta oraz jego bliskich. Rehabilitacja ma na celu pomóc w przywróceniu wszystkich funkcji, które zostały utracone w wyniku choroby lub wypadku.

dr n. med. Maciej Lewickidr n. med. Maciej Lewicki

Specjalista z chorób wewnętrznych, reumatolog. Jestem lekarzem specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych i specjalistą reumatologii z ponad 20 letnim stażem pracy oraz doktorem nauk w zakresie medycyny. Moje zainteresowania zawodowe obejmują diagnostykę obrazową układu ruchu z wykorzystaniem ultrasonografii oraz zastosowanie w leczeniu chorób reumatycznych nowoczesnych terapii, obejmujących leki biologiczne. Staram się w codziennej pracy wykorzystać moje doświadczenie i wiedzę dla niesienia pomocy innym ludziom dotkniętym przez ból i cierpienie, aby dzięki właściwej diagnozie i leczeniu mogli znowu cieszyć się pięknem otaczającego ich świata i dzielić się tą radością z innymi.

Godziny przyjęć:

Wtorek – 17:00 – 20:00

Rejestracja codziennie w godzinach od 08:00 do 16:00

Zadzwoń do nas!
+48 33 432 25 50
lub
+48 502 280 996

lub elektronicznie:

Skip to content