Rehabilitacja pocovidowa w Centrum Rehabilitacji TriVita

    Jesteś tutaj!
  • Home
  • aktualności Rehabilitacja pocovidowa w Centrum Rehabilitacji TriVita
rehabilitacja pocovidowa

Rehabilitacja pocovidowa w Centrum Rehabilitacji TriVita

Centrum Rehabilitacji TriVita we współpracy z wykwalifikowanym personelem medycznym, przygotowało dedykowany pakiet zabiegów rehabilitacyjnych dla osób po przebytej chorobie COVID-19. Oferta przygotowana została specjalnie dla osób, które borykają się z powikłaniami po przechorowaniu COVID-19 i chcą powrócić to stanu zdrowia sprzed choroby.

Zważając na różnorodność powikłań po przejściu choroby COVID-19, pakiet rehabilitacyjny został tak dostosowany aby w jak największym stopniu zniwelować skutki powstałe na skutek choroby. Pakiet obejmuje zabiegi wpływające na poprawę wydolności wysiłkowo krążeniowej, polepszenie sprawności oddechowej jak i poprawę ogólnej sprawność fizycznej organizmu.

Głównym celem personelu Centrum TriVita jest indywidualne podejście do każdego chorego. Umożliwia to stworzenie warunków sprzyjających powrotowi do oczekiwanej sprawności.

Dzięki kompleksowości usług Naszego Centrum, oraz edukacji prozdrowotnej możliwy jest szybki powrót do codziennego życia sprzed choroby.

leave a comment

Skip to content