Konferencja: Choroba Huntingtona – diagnostyka, nowe terapie, opieka i wsparcie - TriVita

    Jesteś tutaj!
  • Home
  • aktualności Konferencja: Choroba Huntingtona – diagnostyka, nowe terapie, opieka i wsparcie
Konferencja: Choroba Huntingtona – diagnostyka, nowe terapie, opieka i wsparcie

Konferencja: Choroba Huntingtona – diagnostyka, nowe terapie, opieka i wsparcie

20 września 2022 administrator 0 Comments

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki Trivita, będące certyfikowanym ośrodkiem uprawniającym do opieki nad osobami dotkniętymi chorobą Huntingtona wraz z Polskim Stowarzyszeniem Choroby Huntingtona serdecznie zaprasza na Konferencję poświęconą chorobie Huntingtona, która odbędzie się już 27 września 2022 r. w Centrum TriVita w Porąbce przy ul. Krakowskiej 73, koło Bielska Białej.

W interesujących wykładach o tematyce: „CHOROBA HUNTINGTONA-DIAGNOSTYKA, NOWE TERAPIE, OPIEKA I WSPARCIE” swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się zacni Goście z kraju i z zagranicy oraz przedstawiciele naszego Centrum znający problematykę opieki chorych na pląsawicę Huntingtona oraz od lat szerzący wiedzę na jej temat. W tym roku swoje prelekcje przedstawią: Jimmy Pollard (USA) Huntington’s Disease Society of America, Mike Wooldridge (UK), Danuta Lis (Polska), Jerzy T. Marcinkowski (Polska) oraz Pani Dyrektor Dorota Łabuda.

To już trzecia, i z pewnością nie ostatnia konferencja zorganizowana u nas przez Polskie Stowarzyszenie Choroby Huntingtona.

Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy na temat tej ciężkiej choroby, a także osoby dotknięte HD oraz ich rodziny chcące nawiązać kontakt z Polskim Stowarzyszeniem Choroby Huntingtona serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Prosimy jednak o wcześniejszą rejestrację do: D.LIS@HUNTINGTON.PL

leave a comment

Skip to content